FIFA 08 PUN PL

Towarzyskie mecze i turnieje FiFa 08

Ogłoszenie

* Nowa sieć hamachi, info -> Informacje/Zasady/Ogłoszenia * Trwają zapisy na K LEAGUE ! Więcej informacji w dziale "Sezony ligowe"

  • Index
  •  » Kosz
  •  » Oświadczenie w sprawie Miśka i Adriana

#1 2010-07-10 13:09:21

 Root Admin

Administrator

9942678
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 170

Oświadczenie w sprawie Miśka i Adriana

             A więc razem z moderatorem damienem doszliśmy do wniosku że spór między wyżej wymienionymi zawodnikami czyli Miśkiem i Adrianem pozostawiamy do rozwiązania im samym. Niech sobie to załatwią między sobą i nie robią hujnii z tego pięknego i czystego TOWARZYSKIEGO podkreślam turnieju. Jeśli ktoś gra tylko i wyłącznie po to żeby wygrywać bez względu na czyste zasady rywalizacji i nie godzi się z porażką to żegnam. To forum to nie miejsce dla takich osób, my gramy tu tylko towarzystko i dla przyjemności. Zwycięstwo nie jest najważniejsze a punkty reputacji to tylko informacja.
Z mojego wywiadu ze świadkami którzy obserwowali owy mecz wynik że mecz został rozłączony bez niczyjej winy (połączenie utracono !!). Niestety czasem się tak zdarza. Ja sam mam takiego neta co mi się czasem wyłączy na kilka sekund a czasem nawet i kilka godzin. Cuż zrobić. Nie potrzebne tu są żadne spięcia i nerwowe sytuacje, a tym bardziej bezpodstawne oskarżania kogoś o oszustwa.
           Jak wspomniałem muszą to załatwić między sobą i dojść do porozumienia. Aczkolwiek razem z moderatorem sugerujemy następujące drogi rozwiązania:
- zagrać przez neta jedną połowę i doliczyć 1:0 do wyniku dla adriana oczywiście.
- zagrać cały mecz przez neta i też doliczyć 1:0 dla adriana.
- spotkać się u siebie, bądź na neutralny gruncie ( od razu mówię że dziś nie dam rady, a jutro jedynie po południu chociaż też niczego nie gwarantuje) i rozegrać mecz (lub jedną połowę - do uzgodnienia miedzy sobą) przy świadkach. Jeśli damien da rade to się tam zjawi dlatego proszę go poinformować wcześniej jeśli ten wariant zostanie wybrany.

Tyle od nas.
Pozdrawiamy i liczymy że już nie będziemy musieli interweniować w podobnych sytuacja, w przeciwnym razie będziemy musieli rozważyć sens rozgrywania turniejów w fifę08.

Zespól fifa08pun

Root Admin
Damien1991

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Oświadczenie w sprawie Miśka i Adriana

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl