FIFA 08 PUN PL

Towarzyskie mecze i turnieje FiFa 08

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

* Nowa sieć hamachi, info -> Informacje/Zasady/Ogłoszenia * Trwają zapisy na K LEAGUE ! Więcej informacji w dziale "Sezony ligowe"

#1 2010-07-31 21:58:38

 Root Admin

Administrator

9942678
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 170

Zapisy

Żeby nie pojawiały się spory i przekręty podczas zapisów postanowiłem wprowadzić następujące zasady zapisywania się na ligi oraz turnieje:

1. Liczy się to co pierwsze wpiszemy. Post który później zostanie edytowany, nawet jedynie w celu zmiany czcionki lub koloru będzie usuwany i trzeba będzie się wpisać ponownie. Jeżeli zrobiłeś błąd w nazwie drużny nie edytuj !!! Zgłoś to administratorowi lub moderatorowi a on zrobi to za ciebie. Wtedy twój post zachowa ważność

2. Drużyny rezerwujemy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli napisałeś posta i później dostrzegłeś że drużyna którą wpisałeś została już przez kogoś wcześniej wzięta, wtedy napisz nowego posta z inną drużyną. Tamtym postem się nie przejmuj, ja lub moderator go usunę.

3. Do czasu zakończenia zapisów można dokonywać zmian drużyny. Żeby to zrobić trzeba zgłosić się do mnie lub moderatora podając nazwę drużyny na którą chcemy zmienić nasz wcześniejszy wybór. Wtedy ja lub moderator weryfikuje czy dana drużyna jest wolna. Jeśli tak wtedy edytujemy twojego posta i zmienimy drużynę.


Offline

 

#2 2010-08-01 13:46:37

 damien1991

Moderator

5002761
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 52

Re: Zapisy

Potwierdzam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl