FIFA 08 PUN PL

Towarzyskie mecze i turnieje FiFa 08

Ogłoszenie

* Nowa sieć hamachi, info -> Informacje/Zasady/Ogłoszenia * Trwają zapisy na K LEAGUE ! Więcej informacji w dziale "Sezony ligowe"

#1 2010-07-10 13:23:01

 adrianmazur20

Zawodnik

12295031
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 30
Reputacja: 1000000000

brak tematu

Nie wiem od kiedy zdanie olka liczy sie najbardziej... Bo tylko on mowil ze rozlaczylo... A Misiek sam powiedzial ze nie bd gral... Wiec widac co jest wiarygodne. Ja moge sie spotkac i zagrac,lub zagrac polowe i doliczyc mi 1-0,bo gola zdobylem... dawidduda21 moze potwierdzic! Co Misiek pisal itp.

Tak jak już wspominałem, załatwicie to między sobą, ja nie jestem w stanie w tej sytuacji stwierdzić prawdy i nie chce tego robić. Nie chce również żadnych sprzeczek na forum, dlatego najlepiej gdybyście się dogadali i dograli to spotkanie.
Root Admin

Offline

 

#2 2010-07-10 13:28:03

 adrianmazur20

Zawodnik

12295031
Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 30
Reputacja: 1000000000

Re: brak tematu

Na dodatek zostalem obrażony przez gracza Misiek. dawidduda21 potwierdzi. Niestety w hamahi histori nie ma....


Tak jak już wspominałem, załatwicie to między sobą, ja nie jestem w stanie w tej sytuacji stwierdzić prawdy i nie chce tego robić. Nie chce również żadnych sprzeczek na forum, dlatego najlepiej gdybyście się dogadali i dograli to spotkanie.
Root Admin

Offline

 

#3 2010-07-10 22:34:18

olek

Kibic

10159967
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 50

Re: brak tematu

pierdolisz głupoty bo misiek po meczu powiedział ze nie gra już z tobą a nie wtedy co się rozłączyłeś


p********* głupoty bo misiek po meczu powiedział ze nie gra już z tobą a nie wtedy co się rozłączyłeś

Spokojnie Olek, myślę że wszystko już zostało wyjaśnione, i oni sobie między sobą dojdą już do porozumienia i rozegrają jeszcze raz ten mecz (albo tylko jedną połowę), a do wyniki dolicze 1:0 dla adriana. Zdarzają się takie rzeczy jak przerwanie połączenia i nie ma się co tutaj na nikogo rzucać z oskarżeniami. Zresztą sprawę rzekomego podciągania zawodników też sobie dzisiaj wyjaśniliśmy z miśkiem na boisku. Czyli reasumując: Misiek nie przerwał meczu, a Adrian nie podciągał, a mecz zostanie dograny. I po sprawie. Mam nadzieję że na przyszłość uda się uniknąć sporów w takiej sytuacji.
Root Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl